charakteristika...

Ballerina je známa především svojí prvotřídním zpracováním a orientací na individuální požadavky zákazníků. Zásadně používáme materiály a techniku, která je v kuchyňářské branži nadstandardní. Také proto si může dovolit standardně poskytovat 5 letou záruku výrobce.

Příkladem výjimečnosti jsou třeba 22 mm silná dvířka, navíc s tvrdostí předních ploch jakou známe u pracovních desek (2,4x vyšší tvrdost než běžná lamina), 8 mm silná záda korpusů dodávající skříním vysokou stabilitu a pevnost, nebo absolutně nejkvalitnější laky, jaké existují (7+2 vrstev).

Programová nabídka je pravděpodoně největší na trhu. Vybírat lze z více jak 460 druhů kuchyní (umělé povrchy, laky, dýhy, smartglas, resopal, sklo, vysokotlaký laminát), 26+35 barev korpusů (oboustranně v dekoru bez příplatku), k dispozici je plná škála RAL a Sikkens v lakovaném provedení. Kuchyně jsou v provedení 130mm rastrového systému, takže návaznost průběhu vodorovných linií je jedním z designových bonusů.

Materiály dvířek jsou k dispozici v desítkách variant, melaminovými pryskyřicemi počínaje, přes matné, lesklé a strukturní laky až po dýhy, nové akryláty sklo smartglas nebo vysokotlaký laminát. Nechybí ani nerez provedení, designová skla Ritzenhoff, či madla Swarovski.

Vnitřní technika je nejvyšší kategorie Grass, Blum, Kesseböhmer, Hailo.

Kuchyně Ballerina jsou nositelem certifikátu kvality od zkušebny LGA-Qualitätsservice GmbH, AMK, PEFC, RKT, výrobky též splňují certifikáty zdravotní nezávadnosti vč. normy CARB2 a E1 certifikace, splňují normy DIN68671, DIN 68765. Též výroba samotná je nízkoemisní, nezatěžující životní prostředí.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

DŮLEŽITÉ TIPY                             PŘÍKLADY KALKULACÍ

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________