proč od nás...

Proč kuchyni a interiér od nás?

1. Garance spokojenosti

Na první místo totiž stavíme spokojenost zákazníka bez ohledu na naše případné vícenáklady.

Jinými slovy; patříme mezi ty společnosti, které, dojde-li snad k chybě naší vinou, nebou chybou výroby, nesnažime se chybu přesunout na druhého, ale stavíme se k věci čelem a problém vyřešíme na naše náklady.

Ptáte-li se proč, pak především proto, že po letech spolupráce s německými značkovými výrobci, máme k řešením stejně odpovědný přístup, jako mají tito výrobci. Tedy absolutní kulantnost a pochopení požadavku zákazníka na bezvadný výsledek. Tento přístup považujeme za jediný  možný a i toto je důvod, proč se k nám naši zákazníci rádi vracejí.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2. Kvalita - měřítkem našeho počínání

Nabízíme jen technicky a designově prvotřídní produkty.

na stránky ballerina.de ZDE 

na stránky ballerinakuchyne.com  ZDE

katalog ballerina ke stažení  ZDE

Pořizujete-li věci trvalé hodnoty, a sem, na rozdíl třeba od auta, spotřebního zboží či elektroniky, rozhodně interiér patří, uvědomíte si, že právě zde více, než kdekoliv jinde platí, že nejlevnější věci mají vždy poněkud omezenou životnost, nehledě na horší funkčnost. Pokud vám někdo tvrdí něco jiného, neříká pravdu. Každý ze zkušenosti víme, že cena je vždy poměrem mezi životností a kvalalitou výrobku, odhlédneme-li od nesmyslných superluxusních výrobků, kde již platíte nikoliv přidasnou hodnotu, ale label.

Garantujeme nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou na trhu.

Jako přímí dovozci dokážeme nabídnout hodnotné, kvalitní německé výrobky za překvapivě dobrou cenu.

Garantujeme precizní a bezchybné montáže.

Jsme hrdí, že máme pravděpodobně nejlepší montážní techniky v republice. Kromě toho po více jak patnáctileté spolupráci s německými výrobci víme, že vždy je nutní vše řešit kulantně a k naprosté spokojenosti zákazníka. A protože velmi pečlivě vybíráme naše dodavatele a výrobky, které nabízíme, ručíme za 100% výsledek.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kvalitní produkty, které nabízíme nejsou a nemohou být na cenovém dně. Takovéto výrobky nenabízíme a ani nabízet nechceme. V nábytkářské branži platí totiž více než jinde, že levný výrobek lze vyrobit pouze z levných polotovarů a tomu pak odpovídá kvalita a především životnost. Každý z nás se asi bohužel přesvědčil, že velmi levná věc nakonec může přijít draho. A naším zájmem je, abyste s našimi výrobky byli po léta naprosto spokojeni.

Uvědomujeme si, že ne každý klient pracuji s určitým rozpočtem a tento je z naší strany vždy přesně dodržen. Jsme přesvědčeni, že peníze za kvalitní výrobek lze vydat promyšleně a v rozumném poměru mezi cenou a kvalitou a naopak ušetřit tam, kde to má smysl.

Tam, kde chcete být šťastní, kde se chcete cítit dobře a spokojeně, by předměty, které vás obklopují k vám měly promlouvat svoji formou, barvou, hodnotou, měly by vás děnně těšit a být krásné i funkční. A je-li tomu tak, pak jistě budete chtít, aby vám tyto výrobky a předměty sloužily dlouho, neopotřebované a funkční.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________