o nás.....

Proč kuchyni a interiér od nás?

1. Garance spokojenosti

Máme ke klientům poněkud jiný přístup, než s čím se bohužel čeští zákazníci povětšinou setkávají. Na prvním místo totiž stavíme spokojenost zákazníka bez ohledu na naše případné vícenáklady.

Jinými slovy; patříme mezi ty společnosti, které, dojde-li k chybě naší vinou, neschováváme se, nesnažime se chybu přesunout na někoho jiného, ale stavíme se k věci čelem a problém vyřešíme na naše náklady.

Ptáte-li se proč, pak především proto, že po letech spolupráce s německými značkovými výrobci, máme k řešením stejně odpovědný přístup, jako mají tito výrobci. Tedy smysl pro kulantnost a pochopení požadavku zákazníka na bezvadný výsledek. Tento přístup považujeme za jediný  možný a i toto je důvod, proč se k nám naši zákazníci rádi vracejí.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2. Kvalita - měřítkem našeho počínání

Nabízíme jen prvotřídní produkty.

prvotřídní německé kuchyně

perfektní německé posuvné dveře, vestavné skříně a šatny

designové sedací soupravy

Pořizujete-li věci trvalé hodnoty, a sem, na rozdíl třeba od auta, spotřebního zboží či elektroniky, rozhodně interiér patří, uvědomíte si, že právě zde více, než kdekoliv jinde platí, že levné věci mají velmi omezenou životnost. Pokud vám někdo tvrdí něco jiného, neříká pravdu. Každý ze zkušenosti víme, že cena je vždy poměrem mezi životností a kvalaitou výrobku.

Garantujeme nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou na trhu.

Jako přímí dovozci dokážeme nabídnout hodnotné, kvalitní německé výrobky za českou cenu.

Garantujeme precizní a bezchybné montáže.

Jsme hrdí, že máme pravděpodobně nejlepší montážní techniky v republice. Kromě toho po více jak patnáctileté spolupráci s německými výrobci víme, že vždy je nutní vše řešit kulantně a k naprosté spokojenosti zákazníka. A protože velmi pečlivě vybíráme naše dodavatele a výrobky, které nabízíme, ručíme za 100% výsledek.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kvalitní produkty, které nabízíme nejsou a nemohou být na cenovém dně. Takovéto výrobky nenabízíme a ani nabízet nechceme. V nábytkářské branži platí totiž více než jinde, že levný výrobek lze vyrobit pouze z levných polotovarů a tomu pak odpovídá kvalita a především jeho životnost. Každý z nás se asi bohužel přesvědčil, že velmi levná věc nakonec přijdě velmi draho. A naším zájmem je, abyste s našimi výrobky byli po léta velmi spokojeni. A to lze garantovat jen u prvotřídních výrobků a precizně odvedené práci.

Na druhou stranu si uvědomujeme, že ne každý klient vyžaduje drahou značku. Tedy zastáváme názor, že peníze za kvalitní výrobek lze vydat promyšleně a v rozumném poměru mezi cenou a kvalitou a naopak ušetřit tam, kde to má smysl.

Tam, kde chcete být šťastní, kde se chcete cítit dobře a spokojeně, by předměty, které vás obklopují k vám měly promlouvat svoji formou, barvou, hodnotou, měly by vás děnně těšit a být krásné i funkční. A je-li tomu tak, pak jistě budete chtít, aby vám tyto výrobky a předměty sloužily dlouho, neopotřebované a funkční.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie