služby....

1. Bezchybné, precizní montáže

Ani ta nejdražší kuchyně, skříň, či dveře samy o sobě nejsou garancí absolutní spokojenosti, pokud není perfektně provedena montáž.

Na perfektní provedení montáže klademe velký důraz a můžeme právem říci, že v tomto oboru jsme díky našim skvělým technikům asi nejlepší v republiceJsme upřímně potěšeni, když nás klienti kontaktují s vyjádřením pochvaly za skvěle odvedenou práci našimi montéry. O to víc nás pak těší, že takovýchto milých reakcí přichází celá řada.

Samozřejmě, že kromě vysoké erudice našich techniků, je pro brilantní provedení montáže a bezchybnou realizaci zakázky nutné jak kvalitní nářadí a nástroje, tak vozový park s nábytkovými nástavbami, aby nedocházelo za žádných okolností k poškození cenného zboží během přepravy.

Více naleznete zde.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2. Návrhy a projekty kuchyní a interiérů

Kvalitní projekt je alfou a omegou úspěšné realizace.

Na rozdíl od drtivé většiny studií či truhláren řešíme design kuchyně komplexně v návaznosti na související prostory, aby byla dodržena vize celkováho stylu domu či bytu.

Příkladem může být barevné a materiálové sladění kuchyně s obývacím prostorem, podlahami, tapetami, doplňky a podobně.

Stranou neponecháváme ani technicko-inženýrskou část projektu (elektroinstalace, voda, odpady, podhledy, osvětlení a podobně). Považujeme za samozřejmé, že veškerý tento servis je v případě realizace zakázky v rámci našeho profesionálního přístupu zdarma.

Ukázku projektové dokumentace naleznete zde.