Kuchyně

PRÉMIOVÉ NĚMECKÉ KUCHYNĚ S PĚTILETOU ZÁRUKOU.

Ballerina Küchen

prvotřídní německé kuchyně a interiérový nábytek

Ballerina Küchen byla v posledních deseti letech opakovaně oceněna v odborném hodnocení Mark Intern jako nejlepší německý výrobce v branži mezi ca. 17 německými značkovými výrobci vestavných kuchyní, nehledě na mnohá ocenění German Design Awards. A to zavazuje.....


XL

modelová řada s úchytkami

Oblíbená řada kuchyní XL v mnoha  výškách korpusů pro každého, s desítkami dekorů dvířek, pracovních desek a madel....


GL

bezúchytková modelová řada

Minimalistický design se v kuchyních pevně etabloval a tvoří ca. 50% zakázek.


XL + GL

kombinace

Samozřejmostí je kompatibilita obou řad, kdy část kuchyně či interiéru může být bezúchytková, část naopak s úchytkami.


Naše programová nabídka je vůbec největší na trhu. Vybírat můžete z více jak 460 druhů kuchyní (umělé povrchy, 4 druhy laků + celá škála RAL a Sikkens, dýhy, Smartglas akryláty, Resopal PRO, vysokotlaké lamináty, keramika), 26+19 barev korpusů (oboustranně v dekoru bez příplatku). Kuchyně jsou v provedení 130mm rastrového systému, takže návaznost linií je jedním z významných designových bonusů. Samozřejmě nechybí ani bezůchytkový systém ani kompletní otevírání na TipOn.

Vnitřní technika je nejvyšší kategorie Blum, Kesseböhmer, Hailo.

Kuchyně Ballerina jsou nositelem certifikátu kvality od zkušebny LGA-Qualitätsservice GmbH, AMK, PEFC, RKT, výrobky též splňují certifikáty zdravotní nezávadnosti vč. normy CARB2 a E1 certifikace, splňují normy DIN68671, DIN 68765. Též výroba samotná je nízkoemisní, nezatěžující životní prostředí.