Realizace

JSME ZDE PRO VÁS OD r. 2002

Několik tipů, které vám ušetří hodně starostí i peněz:

1. Kuchyni pořizujete nejméně na 20 i více let. Dobře zvažte, zda úspora v řádu deseti, patnácti procent je úměrná výraznému ústupu z kvality, sofistikovanosti, designu a garancí, které značkový výrobce, jakým je Ballerina Küchen nabízí.

2. Nenechte se klamat ujištěním lokálních malovýrobců, že u nich za podobnou cenu dostanete stejný výrobek. Už selský rozum napoví, že je třeba, abychom zde byli obezřetní... Kvalitativní rozdíly v materiálech, vnitřní technice, kování a přesnosti zpracování mohou být markantní. 

3. Nenechte se klamat nabídkami slev 50-60 % + montáž a doprava za 1,-Kč. Dnes již asi jen velmi naivní zákazník věří, že něco takového je u průmyslových výrobků možné.

4. Stanovte si předem cenový strop. Dvě na první pohled naprosto stejné kuchyně se mohou cenově značně lišit, a to díky rozsahu vnitřní výbavy. Dobrý prodejce by měl poradit, jaké prvky jsou pro funkci či design nutné a jaké by byly zbytečným luxusem nad váš rozpočet, který ve vašem případě pravděpodobně ani nevyužijete.

5. Dobře promyslete, jaké spotřebiče opravdu využijete a ušetřenou částku investujte raději do většího počtu šuplíků, které činnost v kuchyni opravdu značně ulehčují.

6. Dobrý projekt - platforma funkce a estetiky. Při projektování byste měli vycházet ze tří aspektů, které od nové kuchyně očekáváte: Ergonomie - Funkčnost - Design.

Stále častěji jsou kuchyně a obývací prostory spojeny v jeden celek a barevná a materiálová návaznost obou částí je nutná pro harmonizaci celkového dojmu.

7.  Technickoprojekční příprava je doporučena ihned po započetí stavby či rekonstrukce. Tím odpadají pozdější zbytečné vícenáklady za přesouvání elektrických rozvodů a instalací.

Disponujeme profesionálním plánovacím programem, který dokáže nejen vytvořit například 3D projekt kuchyně, obýváku, koupelny a podobně, ale i veškerou související inženýrskou dokumentaci, včetně elektrorozvodů, rozvodů vody, odpadů, odvětrávacích otvorů atd...

8. Bezchybné, precizní montáže - základem všeho.

Na perfektní provedení montáží jsme opravdu pyšní a můžeme právem říci, že v tomto oboru jsme díky našim skvělým technikům asi nejlepší v republice. Jsme vždy upřímně potěšeni, když nás klienti kontaktují s vyjádřením pochvaly za skvěle odvedenou práci našimi montéry.